FORGOT YOUR DETAILS?

PS (Polistren) Bobin, Folyo

Ürünlerimiz, insan sağlığı ve maksimum hijyen koşulları dikkate alınarak üretilmektedir. Ürünlerimiz zararlı maddeler içermemektedir. Ürünlerimiz, her türlü sıcak ve vakum ile şekillendirme proseslerine uygun olarak üretilmektedir.

Polistren levha iyi derecede ısı dayanımı,yüksek sertlik, yüksek parlaklık, yüksek yüzey sertliği ve parlaklık, yüksek ve düşük frekanslarda üstün elektrik yalıtımı,
bakteri oluşumuna dayanıklılık, gıdalarda kullanılabilme, ışık geçirgenliği, ultra viole ışınları süzebilme, düşük ısılarda özelliklerini yüksek oranda koruma, düşük nem tutma, özelliklerini taşır.

Kullanım Alanları
Plastik Meyve Suyu bardağı ve kapakları, şarküteri Ürünleri kapları ve kapakları Otomat ve Meşrubat bardakları, yoğurt ve ayran kapları, çikolata ve dondurma kapları ve kapakları, kullanılıp atılabilen plastik tabaklar, üreticilerine PS Folyo malzemesi firmamızın ürün grupları arasındadır.


absABS FolyoABS Bobin,Folyo


Polistren Folyolar
Kalınlık (micron) 150 -2000
En Ölçüleri (mm) 0-900
Renkler Her renk , şeffaf üretebiliriz.
Hedef Pazar Süt ürünleri , Margarin , Tereyağ , Reçel
TOP
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online