FORGOT YOUR DETAILS?

PMMA – ABS Saniter

Ürünümüz akriliğin, parlaklık, UV dayanımı, kimyasal direnci, asit ve alkali tuzlara karşı gösterdiği üstün direnci; ABS’ nin elastiki özellikleriyle birleştirmektedir. Bu sayede akriliğe göre çok daha dayanıklı, şekillendirilmesi kolay; ABS’e göre çok daha parlak, kimyasal direnci yüksek bir yapı meydana gelmektedir.

Ürünün en yaygın kullanımı Jakuzi, küvet sektöründe panel imalatıdır. Bunun yanı sıra, reklam, beyaz eşya gibi diğer alanlarda da görselliği yüzünden tercih edilmektedirler.

• ABS’e yakın mekaniksel özelliklere sahiptir.
• Yüzey çizilmelerine karşı dayanımı oldukça iyidir.
• Tüm metalik renklerle imalatı mümkündür.
• Üst yüzeyde bulunan PMMA katman Kontakt Lens, diş dolgu malzemesi gibi hijyenik
ürünlerin imalatında kullanılmaktadır.
Ürünümüz saniterdir.

Ağırlıklı olarak kapalı alanlarda kullanıma uygun olmasının yanı sıra, açık alanlarda kullanıma elverişlidir. Standart PMMA-ABS’e göre dış ortam koşullarına çok daha fazla direnç gösterir. Uzun yıllar boyunca renkte sararma olmaz, oksidasyona ve UV’ye bağlı yüzey çatlamaları meydana gelmez.

Yaygın olarak Jakuzi, küvet, hidromasaj sistemleri, duş tekneleri, çeşitli banyo aksesuarlarının imalatında, reklam ve tanıtım ekipmanlarında, ev içi dekorasyon ürünlerinde, beyaz eşya sanayinde, karavan panellerinde kullanılmaktadır.

PMMA – ABS SaniterPMMA SANITERABS Saniter

TOP
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online