FORGOT YOUR DETAILS?

Kafes Gübre Bantları

Özel PP malzeme ile üretilen gübre taşıma bantlarımız, AB standartlarında üretilmiş olup her türlü uzamaya, kopmaya dayanıklıdır; aynı zamanda esnekliği, yüzey parlaklığı, anti bakteriyel formülü ile aranılan ürün olmuştur. Bandımız özellikle kafes ve kümes sistemlerinde yüksek dayanım ve performans ile çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Kafes Gubre BantlariModern tavukçuluk yapan firmalarımızın güvenle kullandığı, kısa zamanda piyasada aranılan bir ürün haline gelmiştir. Bunun nedenide firmamızın devamlı AR-GE çalışmalarından dolayıdır. Avrupa menşeili rakiplerimizden üstün özellikler taşıyan bandımız, piyasadaki bütün bantlardan daha uzun ömürlüdür.

Kafes gübre bantları genellikle beyaz renkte üretilmekte plup kalınlıkları 0,50mm ile 1,4mm arasında değismektedir. Bu bantlat genişlik olarak 500mm ve 1380mm arasında üretilmektedir. Sipariş miktarına göre müşterilerimizin isteklerı doğrultusunda özel renk ve boyutlarda imalat yapılabilmektedir.

TOP
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online