FORGOT YOUR DETAILS?

ABS Levha

ABSABS (akrilonitril bütadien stiren) endüstride yaygın olarak kullanılan hafif ve sert bir polimerdir. Kimyasal formülü C8H8• C4H6•C3H3N şeklindedir. ABS üreticilerinin kullandıkları oranlar farklılık gösterse de ortalama olarak bir ABS’ in içerdiği madde oranları %20 akrilonitril; % 20 bütadien ; %60 stiren şeklindedir ki bu oranlar malzemenin karakteristiklerini meydana getirmektedir. Örneğin bütadien malzemeye elastiki özellik kazandırarak darbe mukavemetini arttırmaktadır.

Stiren ise malzemeye parlaklık kazandırır.

ABS, HIPS’e göre daha sağlam bir malzemedir. Görüntü olarak daha parlaktır. (koekstrüde edilmiş GPPS-HIPS karışımı hariç.) -20 ve 60 ºC sıcaklık aralığında kullanılabilir.

ABS; SAN, PMMA gibi malzemeler ile uyum göstermektedir. Koekstrüzyon yöntemi ile çok katmanlı (multilayer) levha üretimi yapılabilmektedir. Bu yöntem sayesinde farklı ürünlerin üstün özellikleri tek bir üründe sunulmaktadır.

Kolay işlenebilir, darbe ve aşınma mukavemeti yüksek olması, neme, yüksek sıcaklıklara dayanıklılığı ve kimyasal direnci nedeni ile sık tercih edilir.

Kullanım Alanları

Otomotiv parçaları, koruyucu kasklar,Reklam stantları,oyuncak sektörü,mobilya sektörü Sağlık sektörü ve Borular kullanım alanlarında birkaçıdır. Reklam sanayi, otomotiv, çanta, dekorasyon, banyo gibi bir çok sektörde yoğun kullanımı vardır.
Özel Ebat Üretilebilir.Beyaz için minimum sipariş miktarı 1000kg. Özel Renk Üretilebilir.Minimum sipariş miktarı 2000kg.Minimum sipariş miktarı 2000kg olmak kaydıyla istenilen renk üretilebilir.
Özel ebat ve renk için gerekli bilgileri müşteri temsilcilerimizle görüşünüz.

TOP
peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online